Bieżące informacje

Czy jesteś zainteresowana/y tym konkursem?

tak
5
63%
nie
0
Brak głosów
jeszcze nie wiem
3
38%

Liczba głosów : 8

Wtręt który zawsze u góry

Postwklejają sponsorzy bez względu na porę

Awiacja użytkownika
Sponsorzy
Plotkarze

Bieżące informacje

Postprzez ubique » 2 gru 2008, o 00:11

konkurs wraz z regulaminem zostanie ogłoszony w styczniu 2009 roku. Będzie trwał kilka miesięcy, tak jak pierwszy. Planowane są jednak cenniejsze gratyfikacje i w większej ilości.

Tymczasem zainteresowanych proszę o cierpliwość i zaglądniecie tutaj za niedługi czas.

Obecnie trwają prace nad regulaminem, kwestiami technicznymi, personalnymi i opisem tematu konkursu.

-----------------------
Niżej prezentujemy kilka banerów reklamujących konkurs. Wykorzystane będą tylko dwa-trzy. Który zatem najmniej się podoba? (przyp. tytuł konkursu: "gdyby nie tatko...")
Załączniki
banermoo_tatko4.jpg
1. ...i najazd na twarze
banermoo_tatko3.jpg
2. inny baner II konkursu literackiego
banermoo_tatko1.jpg
3. i taki baner
banermoo_tatko.jpg
4. Jeszcze inny
ubique
Administrator

Re: Bieżące informacje

Postprzez Manowar » 16 gru 2008, o 00:58

Mi się najmniej podobają pierwszy i trzeci.
Manowar

Postprzez Fraa » 18 gru 2008, o 21:23

Najmniej? Jakoś nie podobają mi się drugi i czwarty. :lol: Niezbyt jednogłośnie, co? ;)
"A za to, żeś mienił się moim panem, jeszcze mi odpokutujesz!"
[powiedzenie scytyjskie]
Fraa

Postprzez ubique » 19 gru 2008, o 01:22

zbierając opinie o opublikowanych tu banerkach najczęściej spotykam się z wyróżnieniem na 3ci, jako ten który się najmniej podoba. Nikt nie potrafi, łącznie już ze mną jako autorem banerów określić czemu ma służyć postać obserwującej kobiety w tym kadrze.

Druga rzecz:
Niniejszy konkurs literacki diametralnie inaczej od poprzedniego będzie rozpoczynał się realizacją dużej ambicji, a mniejszymi finalizował, to tak aby starczyło impetu na zamknięcie projektu na "Z", a także by treści zebrane były skali zdatniej na książkową publikacje. Oczywiście pochyła ambicji nie będzie relatywna do nagród, to z kolei zapisuje aby nikt przed ogłoszeniem konkursu z niego nie zrezygnował ;). Jeszcze nie zdradzę tajemnicy, nie podam konkretów bowiem wymagają dalszych prac stabilizacyjnych i dość poważnej ilości porozumień.

tymczasem przyklejam tu nieudane intro wydarzenia, co by choć trochę temat przybliżyć, ewentualnie zebrać jakieś satelitarne uwagi kręgów zewnętrznych:

Mama tata - pierwsze słowa, pierwsze ważne osoby. Każdego przyprawiające o zamieć życia. Rozpoczynające lawinę wiedzy, przypływ kultury, grad doświadczeń. Mama tata - rodziciele szczęścia i dramatu - równowagi ducha. Mama tata - grunt nieunikniony, pod nogi każdego młodego pomysłu skłonnego do wyrafinowanych salt inspirujących życie i życia kierunek. Mama tata - pierwszy nie wymazywalny podręcznik kroków możliwie najbardziej zgodnych z duchem czasu. Mama tata - każdy zaczyna od tego. Gdyby nie mama, gdyby nie tata - nie byłoby ...barwnej historyji.

Część pierwsza
...Gdyby nie tatko...

ubique
Administrator

Postprzez Fraa » 19 gru 2008, o 12:44

Hmm... Słuszna uwaga, z tą kobietą... Nie zastanowiłam się nad tym. Ale w dwójce też jest jakaś czerwonowłosa... W ogóle nie rozumiem tego drugiego.
Natomiast pierwszy jest imho najsympatyczniejszy, taki ciepły. :)
[powiedzenie scytyjskie]
Fraa

Postprzez ubique » 19 gru 2008, o 12:50

Możemy zrobić jeszcze inaczej gdy chodzi o te banerki:
Kto skłonny może podać nową, max trzy zdaniową fabułę takiego właśnie banerku i zrobimy z tego taką właśnie reklamkę jednoujęciową. Dla przykładu, ułatwienia, a jednocześnie wyjaśnienia dla tych którzy jeszcze nie wyłapali przedstawię fabułę drugiego:

scenariusz: BK napisał(a):PRZYSZŁOŚĆ:
Dziewczyna przedstawia ojcu swojego chłopaka, którego właśnie wprowadził i zapowiedział rodzinny robot domowy.

OGÓLNE ZAŁOŻENIE KAMPANII BANEROWEJ TEGO FORMATU:
zarysować jakąś istotną rólkę, nawiązanie do tatki tak w przeszłości, teraźniejszości jaki i w przyszłości.
ubique
Administrator

Postprzez ubique » 30 gru 2008, o 22:31

Prawdopodobnie co poniektórzy poczują się rozczarowani, ale II konkurs nie będzie prowadzony w Internecie jak pierwszy.

Istotna zmiana która będzie dotyczyła wszystkich to taka, że opowieści konkursowe będą przyjmowane wyłącznie na papierze, zwykłą pocztą/lub kurierem.

DLACZEGO?
Odpowiedź jest standardowa w takich wypadkach:
Skład sędziowski będzie z innej epoki - nie nadąża za komputeryzacją świata :D
A tak poważniej, tym razem potrzebujemy większych gwarancji zaangażowania autorów w prace nadsyłane na konkurs, będzie ich - ze względu na "łatwiejszy" temat i wyższe nagrody - więcej, musimy zadbać o głowy sędziów i oszczędzić im styczności z tzw. seryjnymi konkursowiczami, którzy tylko dostosowują swoje wypociny do tematu konkursu i rozsyłają gdzie wlezie, lub też po prostu z niepoważnymi grafomanami, którzy bez kompetentnej pracy i nauki oczekują spełnienia pisarskiego. Innymi słowy tym razem konkurs przeskakuje poziom wyżej w każdy możliwy sposób)

...tyle na dziś. Dobre i najciekawsze informacje zostaną ujawnione najpóźniej ;) . Zainteresowani niechaj zapiszą sobie wygodny adres automatycznie przenoszący do informacji publicznych i najbardziej aktualnych o tym konkursie, oto on:

http://basnie.pl/2konkurs
ubique
Administrator

Postprzez Fraa » 15 maja 2009, o 23:13

No i mam zapisany ten link, wszystko elegancko... Co z tymi wieściami? ;)
[powiedzenie scytyjskie]
Fraa

NOTA

Postprzez ubique » 27 maja 2009, o 13:44

...nie są dobre. A nie chcę popadać z tym serwisem w tendencje newsów telewizyjno-radiowych gdzie przeważnie dzieje się wszystko co najgorsze.

Jeśli mam zamiast tego napisać coś optymistycznego to informuje Was że konkurs odbędzie się nim minie od dziś 5 lat. ;)
ubique
Administrator

Szlaczek na dole promiennie gore

Postwklejają sponsorzy nie bacząc na czas

Kwiatki użytkownika
Sponsorzy
Plotkarze

Powrót do O II konkursie (dyskusje publiczne)