sugestia

Tematy otwarte dla zainteresowanych konkursem

Wtręt który zawsze u góry

Postwklejają sponsorzy bez względu na porę

Awiacja użytkownika
Sponsorzy
Plotkarze

sugestia

Postprzez Lutochna » 19 lis 2009, o 23:41

Witam,
cieszę się bardzo, że organizatorzy wymyślili jakieś rozwiązanie, aby wyróżnione w Konkursie teksty ujrzały jednak światło dzienne. Miałabym jednak taką małą sugestię - może by wyróżnione teksty jakoś oznaczyć? Myślę, że to w większym stopniu zrekompensowałoby nasz niezaspokojony apetyt na oglądanie naszych utworów wydanych drukiem. Zwłaszcza, że na stronie czytelni przeczytać można zapowiedź "słabej i bardzo słabej literatury" ;) - nie żebym twierdziła, że konkurs wyłonił jakichś mistrzów a opowiadania są Bóg wie jak wielkiej klasy, ale ja osobiście czułabym się bardziej usatysfakcjonowana, gdyby gdzieś, choćby drobnym druczkiem zaznaczono, że moje opowiadanie zostało docenione przez kapitułę konkursu, bo to w końcu zaszczyt :) A w czytelni, z tego co się orientuję, publikować może każdy i wszystko.
Mam nadzieję, że moja sugestia nie zostanie odebrana jako zadzieranie nosa.
Pozdrawiam serdecznie :)
Lutochna

Re: sugestia

Postprzez ubique » 20 lis 2009, o 00:23

Na wejściu, zmieniamy grupę Pani Szanownej, na tę opisaną słowem Artyści. Daje to szerszy dostęp na forum. W Czytelni jest już status autor otwierający możliwość publikowania i edytowania swoich opowieści. Gdy według czytelników opis statusu przejdzie w autentyczny, tj. gdy osoba opublikuje swoje dzieło i zostanie choćby raz oceniona, pojawi się na specjalnej liście tutaj.

Tobie, moja droga autorko, przypadnie dodatkowo w honorze recenzja redakcji pod opowieścią "A serca w sobie ludzkiego nie miała" mieniącego Cię Pierwszą wyróżnioną w I literackim konkursie serwisu.

...Odpowiada?

Właściwie to możemy jeszcze - ...gdy wstawisz sobie do profilu Avatar... - udekorować go błyszczącym medalem graficznym, o! Dobrze?
ubique
Administrator

Postprzez Lutochna » 20 lis 2009, o 00:37

usunęłam niechcący co napisałam.
a napisałam, że odpowiada, owszem - medal przede wszystkim :D :D :D ;)
Lutochna

Postprzez ubique » 20 lis 2009, o 03:04

Medal. Dobrze, zanotowane.

Wstaw tylko fotkę w profilu Czytelni (chyba żeś Polka typowa, co to w Internecie boi się pokazywać, wtedy karykaturę jaką - pięknych obrazków nie trawimy), a my redaktory skombinujemy jakiś medal.

...Cholera, hmm, trzeba będzie ogłosić konkurs na projekt, co by jakiś rozpoznawalny był ten medal? Toć kiego grafika trza trudnić...

Pomyślimy.
ubique
Administrator

Szlaczek na dole promiennie gore

Postwklejają sponsorzy nie bacząc na czas

Kwiatki użytkownika
Sponsorzy
Plotkarze

Powrót do O konkursie OPM (dyskusje publiczne)