Wyprawy Tapatików - słuchowisko

Była to piękna historia, chciał(a)bym ją opowiedzieć, ale pamięć nie pozwala. Dział pomocy w poszukiwaniach.

Wtręt który zawsze u góry

Postwklejają sponsorzy bez względu na porę

Awiacja użytkownika
Sponsorzy
Plotkarze

Re: Wyprawy Tapatików - słuchowisko

Postprzez alfabia » 10 wrz 2008, o 17:58

Doskonale Cię rozumiem, ale zauważ że uruchamiasz emocje skojarzone z twoimi latami dzieciństwa.

Na pewno moje pozytywne emocje do słuchowiska mogą częściowo wynikać z wyidealizowania go.
Dzieci tak mają. Trochę dopiszą, dopowiedzą... :)
Chciałabym jednak móc się przekonać jak wiele zostało we mnie faktów a jak wiele ideałów. Póki nie będę miałam okazji aby wysłuchać go ponownie - nie przekonam się.
Zamieszczone przez Ciebie fragmenty sygnalizują , że zabawa będzie przednia a dziewczynki zachwycone. Zwłaszcza Wiktoria, uwielbia śpiewać i z pewnością wiele z piosenek weszło by do jej codziennego repertuaru (choćby pod prysznicem :) )
alfabia

Postprzez ubique » 10 wrz 2008, o 19:13

alfabia napisał(a):Na pewno moje pozytywne emocje do słuchowiska mogą częściowo wynikać z wyidealizowania go.
Dzieci tak mają. Trochę dopiszą, dopowiedzą... :)
Chciałabym jednak móc się przekonać jak wiele zostało we mnie faktów a jak wiele ideałów.

Czasem nie warto się przekonywać o takich faktach, lepiej zostawić cuda w pamięci niźli mieć czekoladę w dłoni, którą szybko zjesz i zapomnisz o niej. :)

alfabia napisał(a):Póki nie będę miałam okazji aby wysłuchać go ponownie - nie przekonam się.

Oboje ustaliliśmy wcześniej, że warto czasem być upartym. Taki właśnie tu będę: nie udostępnię i sam obecnie nie go nie wydam, bo czuje, że to działanie samobójcze dla mojej firmy.

alfabia napisał(a):Zamieszczone przez Ciebie fragmenty sygnalizują , że zabawa będzie przednia a dziewczynki zachwycone.

Przykro mi to znów tu podkreślać, ale jest już trzecia strona tego wątku, nie każdy na szczęście doczyta ;). Jestem miłośnikiem sztuki i fantazji, ale również jestem marketingowcem, więc daje Ci gwarancję, że fragmenty które zamieściłem są najlepsze i najbardziej chwytliwe. Reszta ...nudy.
Zawsze jednak zostaje nadzieja, że mój gust i ocena jest błędna. Takie jest moje stanowisko w kwestii tego słuchowiska na dziś. Kto chce niech walczy o remastering i wznowienie wydania, ja zaproponowałem metodę jak do tego namówić posiadaczy praw wydawniczych i udostępniłem na to miejsce.

Powodzenia.
PS. Twoim dzieciom życzę żywotności, konstruktywności rodziców i zdrowia ;)
ubique
Administrator

Postprzez alfabia » 11 wrz 2008, o 12:59

Miłośników Tapatii gorąco proszę o poparcie petycji którą dla ułatwienia sformułowała Tapati w osobnym temacie. Tapati - dziękuję za inwencję własną i popieram całym sercem :)
alfabia

Postprzez Tapatia » 11 wrz 2008, o 13:42

Wysłałam informację o petycji do wszystkich, którzy do mnie pisali w sprawie Tapatików i otrzymałam zapewnienie o poparciu. Trzymajmy więc kciuki za powodzenie naszej petycji.
Tapatia

Postprzez alfabia » 19 sty 2009, o 11:39

Miłośników "Wyprawy Tapatików" z przyjemnością informuję że wznowione zostało
wydanie na płytach CD. Ja dowiedziałam się dopiero dzisiaj!
Dwie płyty CD 19,5 zł (nie ma kosztów wysyłki).
Zainteresowanym podaję linka do strony wydawcy:
bajki-grajki.pl/?go=produkt&id=442&magazyn
To nie reklama. Wiem że wiele osób szukało tego słuchowiska.

Wiele osób nie wie że WRESZCIE można kupić
słuchowisko LEGALNIE w dobrej jakości.

Pozdrawiam Miłośników Tapatii
alfabia

Szlaczek na dole promiennie gore

Postwklejają sponsorzy nie bacząc na czas

Kwiatki użytkownika
Sponsorzy
Plotkarze

Poprzednia strona

Powrót do Zaginione opowieści